Sunday, January 2, 2011

Become My Follower Alpha Freebie


I'd like to know, who you are...
I need to be sure that there is anybody real, who enjoy my creations. 
It makes me more motivated to still developing myself, to work away with something I really love to do.
Join me, become a follower of my blog, leave me your @ and you will receive password to ZIP archiwum with this elegant alpha, design specially for my guests.

Hi Anne Welby!
Please let me know your email address. You are the first one. Thank you very much! 
*** 
Świadomość, że ktoś korzysta z tego co płodzę po nocach (a co mnie relaksuje, sprawiając jednocześnie nieziemską przyjemność), daje mi zdrowego kopa do zarywania kolejnych nocy, bez żalu i z myślą radosną typu: "wyśpię się po śmierci".
Jeśli masz ochotę mnie kopnąć i jednocześnie stać się posiadaczem poniższego alfabetu, zapraszam do przyłączenia się do obserwatorów bloga i pozostawienia swojego adresu @.
W podzięce otrzymasz hasło do archiwum ZIP, którym literki zostały spakowane.
Click any preview to download
[size ~18 MB]
∗∗∗
Jeśli masz ochotę pobrać te literki, kliknij jeden z powyższych obrazków
[rozmiar pliku ~18 MB]

3 comments:

  1. Just a quick note to let you know that a link to this post will be placed on CraftCrave in the DigiFree category today [02 Jan 01:00am GMT]. Thanks, Maria

    ReplyDelete
  2. Thank you so much for this post. I want to let you know that I posted a link to your blog in CBH Digital Scrapbooking Freebies, under the Page 3 post on Jan. 02, 2011. Thanks again.

    ReplyDelete
  3. I just discovered your page and I am so thankful I did! You have such a talent! I will definitely visit this site regularly!

    ReplyDelete